Gabinet Weterynaryjny Vetglob Ewa Kamińska

e-weterynarz.compodkarpackieMielecGabinet Weterynaryjny Vetglob Ewa Kamińska
Dane firmy
Mielec 39-300
Pisarka 23A
Podkarpackie
Opis

Gabinet weterynaryjny Vetglob powstał z myślą o małych zwierzętach przede wszystkim psach, kotach, świnkach morskich, chomikach, królikach itp.
Specjalizujemy się w chirurgii weterynaryjnej. Wieloletnia praktyka, doświadczenie oraz nowoczesne metody leczenia sprawiają, że jesteśmy skuteczni w tym co robimy. Naszym priorytetem jest dobro zwierząt, dlatego cały czas się rozwijamy i inwestujemy w nowoczesny sprzęt.
Posiadamy sukcesy . w operacyjnym leczeniu nowotworów. Naszą dumą oraz największą satysfakcją są powracające do zdrowia zwierzęta. Wysokie kompetencje, uczciwość, rzetelna informacja o stanie zdrowia oraz stawianie na pierwszym miejscu dobra zwierzęcia to wartości nadrzędne, którym podporządkowane są wszystkie nasze działania. To właśnie wyróżnia i będzie nas wyróżniać wśród gabinetów na rynku.
Dziękujemy za okazane nam zaufanie.

Kontakt

* Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
Wyślij
Galeria Vetglob gabinet weterynaryjny Mielec
Mapa

Opinie 5

Iza
Zaangażowana, profesjonalna i cierpliwa zarówno dla chorego zwierzęcia jak i dla mnie ;) Ciepła opieka i nieoceniona pomoc - Polecam Panią Doktor i cieszę się że jest u nas w Mielcu :)

Anna Szczepańska
Profesjomalizm, ogromna wiedza i równocześnie miłość do zwierząt. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam - ja i moje koty :)

Małgorzata Posiewała
Profesjonalna pomoc dla pacjenta i cierpliwość dla opiekuna. Polecam razem z kotką Fruzią :)

Małgorzata
Bardzo dobry chirurg. Wcześniej leczyłam psa u innego weterynarza, który postawił złą diagnozę, dopiero Pani doktor potrafiła pomóc mojemu Kajtkowi. Teraz pies jest zdrowy i radosny. Mimo, że Pani doktor przyjmuje teraz w Mielcu, będę do niej jeździła.

Teofil
Nie no,skubana ta lekarka,postawiła na łapy mojego schorowanego Pimpka, a już prawie zdychał. Chyba jej liście za to pograbię ;)
Dodaj opinie
Polecany firmy
37-550 Radymno
Os. Jagiełły 8

35-312 Rzeszów
Pelczara 6

37-400 Nisko
Sandomierska 18 B

36-060 Głogów Małopolski
Św. Królowej Jadwigi 16

37-710 Żurawica
ul.o.św Jana Pawła II 104